Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye

Sultangazi Moto Kurye

Sultangazi Kurye ile Cebeci, Cumhuriyet, 50. Yıl, Gazi, İsmet Paşa, Habibler, Malkoç Oğlu, Uğur Mumcu, Sultan Çiftliği, Yunus Emre, Esentepe ve Zübeyde Hanım mahallelerinden evrak, taşınabilir küçük ev aletleri, pasaport ve poliçeleri, dosya, paket, evrak, unutulan ev ya da iş anahtarlarınızı, oto yedek parçaları motosiklet ile taşınabilir gönderilerinizi deneyimli sürücülerimiz alıp güven ile vereceğiniz adrese ulaştırmaktayız. Tüm sektörde faaliyet gösteren işletmelerden malzemelerinizi alıp gitmesini istediğiniz adrese tecrübeli, güler yüzlü işini başarı ile yapan kurye sürücülerimiz tarafından size verilen zaman içinde ulaştırılmaktadır.

Habibler Moto Kurye

Sultangazi mahallelerinden birisi olan Habibler, toplu taşımanın, ulaşımın tramvay yolu ile buraya ulaşımın ve burada ki yaşayan insanları rahata kavuşturmuştur. Kentsel dönüşüm projelerinin gelişimi ile büyük değişim ve gelişim sağlayan mahallelerinden birisidir. Bu ilçenin içerisinde bulunan Ali Bey Barajı, içme ve kullanma suyu amacı ile kurulmuş ve halen şehrin Avrupa yakasının önemli bir bölümünün su ihtiyacını giderilmesinde fayda göstermektedir. Ali Bey Barajında amatör balıkçılık ve su sporları da yapılmaktadır. Böylelikle Sultangazi halkına sosyal aktivite imkanı sunar. Bu ilçenin görünümü ve halkın refahı açısından büyük gelişim ve değişimler göstermiştir.

Sultançiftliği Kurye

Sultangazine bağlı mahallelerinden birisi olan Sultançiftiği, Gelişme yolunda ki ilçelerin en başında yer almaktadır. Bu durum ise Sultangazine büyük ölçüde göç yapılmasını sağlamıştır. Kentsel dönüşüme büyük çalışmalar yapılmaktadır. Sanayi sitelerin yoğunlukla bulunduğu bu bölgede büyük tekstil imalathaneleri bulunur. Bu bölgede kurye olağan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Amaç İstanbul trafiğine takılı kalmadan yetiştirilmesi gereken evrak, dosya, paket yada acil gönderilerinizi trafiğe takılı kalmadan hızlıca ulaştırabilirsiniz. Zamanınız yoksa Sultançitliği Kurye her daim siz değerli müşterilerimizin her an yanındayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir