Silivri Kurye

Silivri Moto Kurye

Silivri Moto Kurye

Silivri’de sunduğumuz motorlu kurye hizmetimiz ile Akören, Balabey, Büyükçavuşlu, Çayırdere, Fatih Silivri, Gazitepe, İsmetpaşa, Danamandıra, Fevzi Paşa, Hürriyet, Kavaklı, Küçük Sinekli, Piri Mehmet Paşa, Selimpaşa, Sinekli, Kurfallı, Mimar Sinan, Sancaktepe, Sekizkumlar, Alibey, Bekirli, Büyük Kılıçlı, Çeltik, Fenerköy, Gümüşyaka, Küçük Kılıçlı, Sayalar, Seymen, Yolcatı, Ali Paşa ve Beyciler mahallelerinde büyük ve küçük çaplı işletmelere, Alış Veriş Merkezlerine, Avukatlık Bürolarınıza, Diş Hekimliğiniz’den, Eczanenizden, Fotoğrafçıdan, Kitap Kırtasiye, Matbaa, Medikal Ortopedi ve buna benzer yerlerden gün içerisinde İstanbul ve çevre ilçelerine götürülüp getirilmesini istediğiniz her türlü evrak, paket, küçük boy malzemeleriniz zamanında ve güvenle Silivri Kurye tarafından adresten alınıp adrese götürüp getirmekteyiz.

Silivri Motorlu Kurye

 

Silivri İstanbul’un nüfusu bakımından Kışın ve Yazın değişkenlik gösterdiği için sakin bir ilçedir. Geniş ovalarıyla tarım ve hayvancılığın yapıldığı, Sanayi Sitelerin yoğun olmadığı, Yazlık evlerin yoğunlukta olduğu, Sahil bir kent olan en kalabalık beldesi Selimpaşa’da Büyük çaplı fabrikalar bulunmaktadır. Silivri Motorlu Kurye ev ya da bulunduğunuz işletmeniz’den İstanbul’dan ve diğer illerden size gelmesini istediğiniz gönderilerinizi sizin yerinize Acil Kurye Servisi olarak bu hizmeti üstlenmekteyiz. Daha önceleri Aktif olan Deniz yolu ve Demir yolu ulaşımının yük ve yolcu ulaşımında ki merkezlerinden biri olan Silivri günümüzde  yapılan yollar ile birlikte daha avantajlı bir hale gelmiştir. Kanal İstanbul Projesinin başlaması ile birlikte buranın daha da kalabalık bir nüfusa sahip olacaktır. Deniz ve Plajlarının olduğu Silivri’de yazlık ve yazlıkçılarıyla en ideal yerleşim bölgesidir. Bir çok tarihi yerleri olan yoğurdu ile meşhur Silivri ay çiçek tarlaları, çiftlikleri ve Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü’nün burada olmasıyla adından sıkça bilinmektedir.

Silivri Kurye Servisi

İstanbul Merkezi’ne uzaklığıyla sebebiyle birlikte iki yol seçeneği olan Tem ve E-5 Kara yollarının bazen trafikte aksamalara sebebiyet verdiğinden mesafe ve zaman kısıtlamasını azaltan Silivri Kurye ile Siparişlerinizi Güvenle ve Huzurla kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Güvene damgasını vuran ve Bizi Diğerlerinden Ayıran 23 Yıllık Tecrübemiz ile Sizlere Sunduğumuz Kurye Hizmeti ile daha çok kendini geliştiren ve sizlere zamana yönelik Silivri Kurye hizmetini tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız. İyi Günler Diler, İyi Çalışmalar Dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir