Sarıyer Kurye

Sarıyer Moto Kurye

Sarıyer Moto Kurye

Sarıyer’de vermiş olduğumuz kurye hizmetini Ayazağa, Bahçeköy, Rumeli Kavağı, Balta Limanı, Büyükdere, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Rumeli Feneri, Demirci, Emirgan, Ferahevler, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, İstinye, Kısırkaya, Kireçburnu, Kocataş, Kumköy, Maslak, Pınar, Poligon, Reşitpaşa, Rumeli Hisarı, Tarabya, Yeniköy ve Zekeriyaköy mahallelerinden haftanın her günü ve her saati gidecek veya gelecek gönderileri en hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırmaktayız. Günlük hayatımıza o gün içerisinde yada anlık başka bir yere yetiştirilmesi gereken paket, evraklar olabilir, Böyle durumlarda Sarıyer Kurye ekibi olarak sizlere kurye hizmetini en iyi bir şekilde sunmaktayız.

Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakasında Boğaz içinde tarihi bir semttir. İstanbul’un özel ve nezih semtlerin başında gelen Sarıyer, Huzurun en çok hissedildiği yaşam alanlarından birisidir. İstanbul’un en özel semtlerinden birisi olmasına rağmen ulaşım konusunda pek fazla alternatife sahip olmaması bir hayli can sıkmaktadır. Sahil yolunda trafik sık sık durma noktasına geliyor ve kilitlenmektedir. Bu sebeple bizler Sarıyer Motorlu Kurye olarak bu bölgeden acil gitmesi gereken İstanbul’un her hangi bir noktasına gönderiyi anlık yada gün içi teslimat şeklinde ki hizmetlerimizi seçerek seri bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Maslak Kurye

Yerleşim yerinden çok konumu itibarı ile kolay ulaşım avantajına ve  yüksek ticari potansiyeline sahip iş ve yaşam merkezleri yoğun olan Maslak’ta turistlerin pek fazla ziyaret etmediği İstanbul’un son yıllarda gelişen bölgelerinden biri olan Maslak’ta son otuz yıl öncesine kadar sadece bir kaç bina varken, Bugün uluslararası şirketlerin Türkiye merkezleri ve gök delenler yer almaktadır. Yoğun trafiği olan bu bölgede kurye ihtiyacınız olabilir. Kritik evrak ve dosyalarınızı, ulaştırılması gereken paket, numunelerinizi bizler Maslak kurye hizmet bölgemizde gidecek olan gönderileri emniyetli ve hızlı bir şekilde hedef noktaya ulaştırılmasını sağlamaktayız. Zamanını iyi değerlendirenlerin tercihi olan Acil Kurye Servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir