Acil kurye servisi

Acil moto kurye İstanbul’da ev yada iş yerinizden başka bir adrese göndermek istediğiniz evrak, dökümanlar, küçük hediyelik eşya, kitap, broşür gibi motosiklet ile taşınan ürünlerinizi alıp size verdiğimiz zaman içinde tecrübeli güvenilir sürücülerimiz tarafından güvenle adrese götürülmektedir.

Motorlu kurye olarak bizleri aradığınızda bazen acil gitmesini istediğiniz uçağın kalkmasına yakın pasaport  göndermek yada mesai süresinin bitmesine yakın bir zamanda kapanmasına az zaman kalan iş’yerine evrak yetiştirmeye çalışmak riskli olsa’da sizleri düşünerek bu süreci hızlandırmak acil kurye olarak bizim yapmaya çalıştığımız bir iştir.

İstanbul moto kurye;

uzun zamandır verdiği hizmet ile karşılaştığı tüm problemleri siz müşterilerimiz ile iletişim halinde olduğu sürede en kısa zamanda çözüm bularak geri gelmeyen zamanı tasarruflu hale getirmeyi amaçlamıştır. İstanbul trafiğinin ne kadar karmaşık olduğunu bilen sizler ve bizler bazen vaktin ne kadar değerli olduğunu acil yetişmesi gereken evrak ve ürünlerin zamanında teslim olması için çaba sarf ettiğimizde anlarız.

Acil motorlu kurye olarak günün her saati aradığınızda getirilmesini yada götürülmesini istediğiniz tüm evrak yada küçük parça eşyalarınızı tam vaktinde vereceğiniz yere ulaştırmaktadır.