Kartal Kurye

Kartal Acil Kurye, Kartal Hızlı Kurye, Kartal Moto Kurye

Kartal Motorlu Kurye

Kartal Kurye, Atalar, Çarşı, Çavuşoğlu, Cevizli, Cumhuriyet, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordon boyu, Petroliş, Orta tepe, Orta, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık, Yunus ve Yalı mahallelerinde bulunduğunuz ev yada iş yerlerinizden gönderilmesini yada size getirilmesini istediğiniz her türlü evraklarınızı ve küçük parça eşyalarınızı gün içerisinde ve ya Acil Kurye olarak güvenle zamanında vereceğiniz adresten alıp gitmesini istediğiniz adrese ulaştırır.

Kartal Moto Kurye

Eski yerleşim yerlerinden biri olan Kartal ve çevresinin Sanayi bölgesi olmasıyla, artan nüfüsu ve genişleyen alanıyla şimdilerde yüksek konutların yapıldığı Ritim İstanbul gibi yapıların arttığı bir yaşam alanına dönüşen sahilboyu dragos’tan Adalara kuş bakışı yakınlığı ile değer kazanan, Yakacık ve bölgesinde ki sanayi işletmelerinin taşınmasıyla kentsel dönüşümünün en iyi örneklerini oluşturan Kartal’da bizlerde Kartal Motor Kurye olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamak kolay değildir. Trafik, kalabalık, karmaşık yapı ve yollar..

Sakin bir yer olmasına rağmen ulaşımın aksaması yine de burada çalışan veya oturanları etkilemektedir. Bu tür problemleri yaşamamanız için Kartal Acil Kurye sizlere yardımcı olmaktadır. Geri gelmeyen zamanı tasarrufa dönüştüren, Hizmetimizi 7/24 gündüz ya da gece Farketmez telefon ile tek işlemle bize ulaşarak faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir