Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye, Moto Kurye

  Kadıköy Motor Kurye

Kadıköy Moto Kurye ; Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, On dokuz Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Suadiye, Zühtüpaşa, Moda, Kızıltoprak ve Şaşkın bakkal gibi mahallerinde sizlere zaman kaybını önleyen kurye hizmeti sunmaktadır. Kadıköy sahil boyu başlayıp, Maltepe’ye kadar olan bölgede bağdat caddesi ve minübüs yolunda oluşan trafik sizleri işinizden alıkoyabilir. Böyle durumlarda Acil Kurye olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Motorlu Kurye

Kadıköy Kurye Zaman kaybını önleminize yardımcı olarak posta gönderilerinizi evrak, paket, hediyelik eşya, çikolata paketi, küçük çiçek buketleri, örnek numuneler, trafik işlemleri olan ruhsat, pasaport, unutulan ev, iş yada araba anahtarlarınızı kısacası motosiklet ile taşınan malzemelerinizi isteğinizi göre gün içi ve acil kurye olarak vereceğiniz adresten alıp gideceği adrese güvenle ulaştırmaktayız. Zamandan tasarruf sağlayan kadıköy motor kurye servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bağdat Caddesi Kurye

Haydarpaşa, Yoğurtçu, Moda, Rıhtım ve Kuşdili halkın rağbet ettiği gezinti alanlarıdır. İstanbul’un en önemli simgelerinden olan Haydarpaşa Garı, Anadolu’nun İstanbul’a açılan kapısıydı. İstanbul gezintilerinde her zaman önemli bir yeri olan Haydarpaşa, Günümüzde ise tamamen kapatılmıştır. Kadıköy ‘de güzel vakit geçirmek için Moda’ya çıkmak isteyenler tramvay ile yolculuk yaparak keyifli vakit geçirebilirler. Kadıköy yaşamak için çok fazla ilgi gören bir ilçedir. Bunun sebebi ise ulaşımı oldukça kolay bir ilçe olmasıdır. Kadıköy merkezine çok yakın olan Tepe Nautilus AVM , Sağladığı ulaşım rahatlığı ile göze çarpıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir