Hizmetlerimiz

Kurye Hizmetlerimiz

Bizler Acil Kurye Servisi olarak yoğunlukla İstanbul’da olmak üzere tüm illere ve ilçelere kurye hizmetini en iyi bir şekilde sizlere sunmaktayız. Acil Kurye Servisi yurt içi noktalarına gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Gönderilerinizin en hızlı ve güvenli şekilde yerine ulaşması için profesyonel ve eğitimli kadromuzla aşağıdaki kurye hizmetlerimiz ile yılların verdiği deneyim ile uzmanlaşmıştır.

1 ) Moto Kurye Hizmeti, İstanbul veya çevre illere her türlü evrak, paket, ürün ve benzeri gönderileri adrese ulaştırılmasıdır.

2 ) Express Kurye, Express kurye servisinin en önemli avantajı diğer kurye hizmetlerinden daha hızlı olmasıdır. Bu hizmet genelde müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda yedi gün yirmi dört saat sunulabilmektedir.

3 ) Uçak Kargo hizmeti, Uçak kargo ile yurt içi noktalarına kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

4 ) Şehir dışı kurye hizmeti , İstanbul dışında ki illere yapılan gönderi hizmetidir. Sizlerin belirtmiş olduğunuz illere istediğiniz sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

5 ) Gece kurye hizmeti, Akşam saat 19:00 ‘dan sonra sizlerden gelecek olan siparişlerin firmamızın bünyesinde nöbetçi kurye aracılığı ile yapılan işlerdir.

6 ) Vip Kurye hizmeti, Vip kurye çok çok acil olan ihtiyaçlarınız için sizlere firmamızdan direkt olarak motorlu personelimizi gönderip sadece sizin işinizi yapmakla görevlendiriyoruz.

7 ) Arabalı Kurye hizmeti, Motosiklet ile taşınamayacak kadar ebat ve büyüklükte olan gönderileri arabalı kurye personellerimiz tarafınca ulaştırmaktayız.