Güngören Kurye

Güngören Kurye

Güngören Moto Kurye

Güngören Kurye ile Abdurrahman Nafiz Gürman, Güneştepe, Mareşal Çakmak, Sanayi, Akıncılar, Güven, Mehmet Nesih Özmen, Toz Koparan ve Genç Osman mahallelerinden her türlü evrak, döküman, paket, numuneler, davetiyeler, kartvizit, hediyelik eşya, oto yedek parçalar, unutulan ev veya iş anahtarları, unutulan pasaport, kimlik yada ehliyetlerinizi, poliçelerinizi, küçük ev aletlerinizi ve buna benzer motosiklet ile taşınabilecek gönderilerinizi Güngören Kurye hizmetimiz aracılığı ile İstanbul içinde ki tüm bölgelere ve çevre yakın illere Acil ve Gün içi olmak üzere hızlı, deneyimli, güvenilir, ve sorumluluğun bilincinde olan kuryelerimiz ile kurye dağıtım hizmeti vermekteyiz.

Güngören Motor Kurye

Güngören, batısında çatalca yarım adası bulunur. Güngören yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en küçük ilçesi olarak belirlenmiştir. Gelişmeye açık ve el verişli bir ilçe olan Güngören zaman geçtikçe gelişimini göstermeye çalışmaktadır. İnsanlar genellik ile yerleşim yeri olarak tercih ettiği bu semtte gerekli olanaklar sağlanmadığından diğer semtlere göz vermektedir. Güngören çeşitli illerden yoğun göç almıştır, almaya devam etmektedir. Bu sebep ile ilçe nüfusunda büyük artış olmuştur. Bu artışa paralel olarak da yapılaşma oluşmuştur. Güngören’in sosyal yapısında son yıllarda büyük gelişmeler olmuştur. Gece kondu bölgeleri ortadan kalkarak yerini düzgün yapılaşmaya bırakmıştır. Güngören ilçesinin özellikle Merter semtinde iş yerlerinin yoğun olması sebebi ile çalışan işçi sayısının yoğunluğu tarafından gözlenmektedir. İlçe genelinde ki yapılar, yapı tekniğine ve deprem yönetmeliğine uygun yapılması da ilçeye göçlerde büyük olumlu artısıdır. Güngören, eğitim ve öğretimde büyük atılım yapmış, okul sayısını da katlamıştır. Bu ilçede Yıldız Teknik Üniversitesine bağlı Davutpaşa Kampüsü bulunmakta olup öğrenci yurtları’da vardır. Yoğun göç sebebinin getirmiş olduğu yapılaşma sonucu tarım ve hayvancılık yapılan yerlerin tamamen durmuş olması bu yerlerin tamamen binalara bırakması, tarım ve hayvancılığı öldürmüştür. Güngören’de moto kurye ihtiyacınız olduğunda her an bir telefon uzağınızdayız. İstanbul’da her bölgeye, semte acil bir şekilde gönderilerinizi alıp belirttiğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Merter Kurye

Merter, Güngören ilçesinin ticari ve ekonomiye katkı sağlayan özellik ile tekstil ve konfeksiyon sektörü ile yerli ve yabancı perakende müşterilerine hitap eden toptancı iş yerlerinin olduğu buradan alış veriş yaparak bölgeye istihdam artışını yükseltmektedir. Merter Moto Kurye özellik ile E-5’e yakın iş yerlerinden, alternatif yolları olmayan ulaşım sorunlarına tek çözüm kaynağını sunan motosikletli kuryelerimiz ile İstanbul içine veya İstanbul dışına göndermek istediğiniz her türlü tekstil numune ürünlerinizi, işletmenize ait makine parçaları ya da başka bir adresten unuttuğunuz küçük parçaları günün her saati gece gündüz fark etmeden, vakit sıkıntısı yaşayan müşterilerimizin siparişlerini güven içinde özen ile tecrübeli motorlu kuryelerimiz tarafından Türkiye’nin her yerine size verilen süre içerisinde ulaştırmaktadır. Merter Kurye Hizmetimizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Eder, İyi Günler Dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir