Eyüp Kurye

eyup-moto-kurye

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto Kurye ile Ağaçlı, Akpınar, Alibeyköy, Esentepe, Güzeltepe, İslam Bey, Mithatpaşa, Pirinçci, Yeşilpınar, Çırçır, Düğmeciler, Işıklar, Nişancı, Rami, Çiftalan, Göktürk, İhsaniye, Odayeri, ve Topçular mahallelerinde vermiş olduğumuz motorlu kurye hizmetini İstanbul’un her bölgesine ve dilediğiniz herhangi bir adrese evrak, paket, dosya, doküman, ürün, numune, elektronik parça, hediyelik eşya, pasaport veya poliçeleri, unutulan ev veya iş anahtarları ve benzeri her türlü gönderileri anlık olarak size kurye hizmetini eyüp moto kurye olarak en hızlı ve en ekonomik tarifemiz ile sizlere verilen süre dilimine kadar ulaştırılacağı adrese personellerimiz sürat ile teslimatı gerçekleştirir.

Eyüp Sultan Motorlu Kurye

Eyüp, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunmaktadır. Yakın tarihlerde bir çok fabrikaların kapatılması veya taşınması ile birlikte Haliç suyu artık kötü kokulara neden olmamaktadır. Bundan dolayı Eyüp semtinin nitelikleri tekrar olumlu olarak değişmektedir. İlçenin değişim süreçleri her alanda fark edilmektedir. Bu bölgede özellikle göze çarpan yeni apartman blokları ile gelişen nüfustur. Ama artan nüfus semtin barış atmosferini etkilememektedir. Camiler ve tarih semte hakim vaziyette olmakla birlikte ruhsal sakinlik ve rahatlama imajı vurgulamaya çalışılmaktadır. İstanbul’un belki de manevi açıdan yükünü çeken bir semt olması noktasında önemli bir semttir. Haliç’e kıyısı olması önemli bir stratejik bir konumda olduğunun göstergesidir. Gerek gezilecek yerler açısından gerek tarihi bölgeler açısından bakacak olursak bu noktada çeşitliliğe sahip olması Eyüp semtini her anlamda öne çıkartmaktadır. Bu bölgede kurye hizmetine ihtiyaç duyarsanız, Eyüp Sultan Kurye ekibimiz ile gönderiniz gideceği adrese kadar bize emanettir. Yıllardan beri sürdürdüğümüz kurye taşımacılığı faaliyetlerinde güven, hız ve güler yüzlülük öncümüzdür.

Rami Kurye

Rami kışlası olarak bilinen topçular ocağının olduğu dönemden günümüzde sadece kalıntıları kalmış çarpık kentleşme sonucu ile semtin dokusu adeta kapalı bir hale bürünmüştür. Ancak ilk imalathanelerin, küçük fabrikalarının burada faal olarak çalışması ile bu bölgenin sanayi kollarının aktif olduğunu göstermektedir. Burada bölgede ki tüm sektörlere rami kurye olarak farklı bir adresten yada sizden başka bir yere götürülmesi gereken evrak ve ürünlerinizi hızlı ve deneyimli motosiklet sürücülerimiz ile sizlere geri gelmeyen zamanı tasarrufa dönüştürmekteyiz. Acil Kurye Servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir