Esenyurt Kurye

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto Kurye ile Akçaburgaz, Ardıçlı, Atatürk, Cumhuriyet, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Namık Kemal, Örnek Pınar, Saadetdere, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent ve Yeşilkent mahallelerinde götürülüp getirilmesini istediğiniz evrak, paket, zarf ve benzeri gönderilerinizi Esenyurt Kurye ile Hızlı, Güvenilir ve Zamanında moto kurye hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan Esenyurt, nüfus yoğunluğu ile ünlenen bir semt haline gelmiştir.

Esenyurt Kurye

Bir çok farklı kültürden insanı barındıran Esenyurt son yıllarda yerleşen insanların bu semti seçme sebeplerinden birisi de ucuz bir yerleşim yeri olmasıdır. Son yıllarda mülteci kısmının özellikle yerleşim yeri olarak tercih ettikleri bölgelerin başında olan Esenyurt bu sebep ile İstanbul’un nüfus yükünü çekiyor diyebiliriz. Siz de Esenyurt’ta bulunuyor veya yaşıyorsanız İstanbul’un her semtine veya İl dışına gönderilerinizi deneyimli ve hızlı kuryelerimiz ile ulaştırabilirsiniz. İstanbul’da yalnızca Esenyurt’ta bulunan Pelit Çikolata Müzesinde çikolatadan heykelleri görebilmek mümkün. Mesire alanları ve doğal güzellikleri de için de barındıran bu semtte piknik yapıp, doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Esenyurtta bulunan sanayi firmalarına Pilsan, Pilcap, Mizan Ambalaj, Mercedes-Benz, Hidroper Hidrolik firmalarını içinde bulunduran bu semtte moto kurye hizmetine her an ihtiyaç duyabilirsiniz. Tekstil Firmaları da bulunan Esenyurtta Orma Tekstil, B0 Group, Onat Tekstil, Bay Demirler, DE Facto / Ozan Tekstil, Torolsan, Vakka Üretim Merkezi de bulunur. Gıda Fabrikaları ise Ülker, Altın Marka Kahve, Perfettİ ve Gumi’dir. Bu semtte her an her yerde AVM görmeniz sizi şaşırtabilir çünkü Esenyurtta bulunan Alış Veriş Merkezleri Kısaca Torium, City Center, Akbatı Shopping Mall, Sunflower Life Center, Eskule, Merkez Park, Moda Park, Esen Park ve Marmara Park bulunur.

Kıraç Moto Kurye

Yerleşim yerinden daha çok büyük organize sanayi sitelerin bulunduğu Kıraç’ta İstanbul Oto Hurdacıları Geri Dönüşüm Sanayi Sitesi, Tekplast Metal Sanayi Pazarlama ve Dış Ticaret, Kureks Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret, Tekno Ticaret , Ekosan Hidrolik Pres İnşaat firmaların bulunduğu bu bölgede verdiğimiz Kıraç Moto Kurye hizmetimiz ile sizlere zaman kaybını yaşatmadan günü her saati hizmet vermekteyiz. Bu bölgede faaliyet gösteren tüm işletmelerin tercihi olan Acil Kurye Servisi‘ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir