Esenler Kurye

Esenlerkurye

Esenler Moto Kurye

Esenler Moto Kurye ile Birlik, Fatih, Kazım Kara Bekir, Oruç Reis, Yavuz Selim, Çifte Havuzlar, Fevzi Çakmak, Kemer, Namık Kemal, Tuna, Davut Paşa, Menderes, Nine Hatun ve Turgut Reis mahallelerinden her türlü evrak, dosya, paket, yedek parça, kimlik, pasaport ve poliçeler, hediyelik eşya ve benzeri gönderilerinizi günün her saati haftanın yedi günü istediğiniz bir noktadan belirttiğiniz adrese hızlı, seri ve güvenilir kuryelerimiz ile size zamanınızı tasarrufa çevirmekteyiz. Esenyurt Moto kurye hizmetini yirmi dört saat kesintisiz bir şekilde siz özel müşterilerimize sunmaktayız.

Tekstilkent Motorlu Kurye

İstanbul’da tekstil toptan ticareti ve küçük üretim birimlerinin bulunduğu başta Sultanhamam ve Osmanbey piyasaları alt yapı yetersizliği, Ulaşım ve nakliye güçlükleri, düzensiz yapılaşma, yeterli güvenlik unsurların dan sorunları ortadan kaldırmayı ve tekstil sektörüne hizmet veren bu alanda her türlü gönderinizi Tekstilkent motorlu kurye ekibimiz ile hızlı ve zamanında belirtilen adrese ve belirtilen süre içerisinde ulaştırmaktayız. Tekstilkent motorlu kurye ekimiz ile hızlı ve zamanında belirtilen adrese ulaştırmaktayız. Bizler kurumsal firmalar başta olmak üzere her kişiye her kesime hizmet vermekteyiz. Eğer sizde Tekstilkent bölgesinde bulunuyor veya çalışıyor, yaşıyorsanız ve motorlu kurye ihtiyacınız varsa Tekstilkent kurye olarak siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktayız.

Giyimkent Kurye

Giyimkent, Türkiye’deki tekstil sektörünü gelecek günlere iyi bir şekilde taşımaktadır. Toplumun her kesiminden insana yüksek kalitede giyim ve tekstil hizmeti sunar. Giyimkent, tekstil hizmetinin kalbi ve can damarıdır. Avrupa ve Asya arasında önemli bir köprü ve ipek yolu üzerindeki etkili bir ticaret durağıdır. Hızla yükselen bir çizgiye sahip olan tesisi ile sektörün öncüsü konumundadır. Tekstil ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz Giyimkent’te toptan ve perakende alıcıya hitap eden büyük bir tesistir. Büyük bir tesisi olan bu bölgede ki acil olan gönderilerinizi anında bu bölgeye en yakın giyimkent kurye olarak kuryelerimizi yönlendirip kurye taşımacılığı yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir