Çatalca Kurye

Çatalca Acil Kurye

Çatalca Moto Kurye

Çatalca Moto Kurye ile Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahsayiş, Celepköy, Çiftlikköy, Gümüşpınar, İhsaniye, Kabakça, Karacaköy, Kızılcaali, Oklalı, Örcünlü, Yalıköy, Başak, Çakıl, Dağyenice, Ferhatpaşa, Hallaçlı, İnceğiz, Karamandere, Muratbey, Ormanlı, Örencik, Yaylacık, Aydınlar, Belgrat, Çanakça, Elbasan, Gökçeali, Hisarbeyli, İzzettin, Kalfa, Kestanelik, Nakkaş, Ovayenice, Subaşı ve Yazlık mahallelerinde götürülüp getirilmesini istediğiniz evrak, paket, zarf ve benzeri gönderilerinizi Çatalca Kurye ile Hızlı, Güvenilir ve Zamanında moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Çatalca Motorlu Kurye

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan Çatalca oldukça tarihi bir ilçedir. Karadeniz’e kıyısı olan, Doğal güzelliğe sahip bir yerdir. Doğa harikası olan bu ilçede, Yalıköy’ün kumsalı ile Yalıköy Plajı tatilcilerin ziyaretçi akınına uğratıyor. Çatalca ekonomisi hayvancılık, tarım ve sanayiye dayalıdır. Bir çok sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapan Çatalca’da Harput Tekstil, Dünya Tekstil, UKI Konfeksiyon, Akdaş Tekstil ve çeşitli gümrük depolama alanları bulunur. Çatalca’da bulunan Rüzgar enerjisi ile Rüzgar gücünden yararlanılmaya başlanılmıştır. Kaynağın tükenmemesi, Temiz bir enerji kaynağı, Sebepleriyle ülkemize katkı sağlar. Çatalca’da İstanbul’un su ihtiyacını karşılayan göl ve barajları bulunur. Bunlardan önemlisi, Büyükçekmece Gölü, İstanbul’un su ihtiyacını büyük bir bölümünü karşılayan bu barajda balıkçılık’da yapılmaktadır. İstanbul’un en büyük ilçesi olan Çatalca’da yazlık köyleri ile Sanayi kuruluşlarını içinde barındırır. Sizde bu bölgede yaşıyor ve ya bulunuyorsanız Çatalca Motorlu Kurye hizmetimizi kullanıp Hızlı, Güvenilir ve Zamanında hizmet vermekteyiz.

Halkalı Gümrük Kurye

Halkalı Gümrük Kurye ile alanında uzman ve deneyimli personelleri ile istediğiniz zaman gönderilerinizi Halkalı Gümrük Kurye hizmetimiz ile gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un yoğun trafiğinde her türlü gönderi ihtiyaçlarınızı son model motosiklet ve deneyimli sürücülerimiz ile zamana meydan okuyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine en kısa sürede ulaştırıyoruz. Çağrı merkezimiz ile hızlı bir şekilde evrak, zarf, çiçek, kart ve davetiyeleriniz her türlü gönderilerinizi ulaştırmanın yolu Acil Kurye Servisi’dir.  Dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, doğru ve zamanında bir hizmet vermenin de haklı gururunu yaşıyoruz. Şirketimiz mesai saatleri dışında’da çalışmaktadır. Nöbetçi Kuryelerimiz ile 7/24 telefonlarımız açıktır. Acil Kurye Servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir