Büyükçekmece Kurye

 

Büyükçekmece Moto Kurye

Büyükçekmece Moto Kurye

Büyükçekmece Kurye ile 19 Mayıs, Ahmediye, Akkent 2000, Atatürk, Celaliye, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dızdariye, Ekinoba, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaağaç, Kumburgaz, Mimar Oba, Mimar Sinan, Murat Çeşme, Pınartepe, Sinan Oba, Türk Oba, Ulus ve Yeni mahallelerinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. Moto kurye hizmetini günün her saati haftanın yedi günü siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kartal kurye ihtiyacını karşılamaktayız.

Büyükçekmece Motorlu Kurye

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. İstanbul’un gözde lokasyonlardaki uygun arazilerin gittikçe azalması, Arsaların da değeri de hızla artmaktadır. Dünyanın gözde merkez noktası olan, 2 Kıtanın ve sayısız kültürün bir araya geldiği İstanbul 3. Köprü ve 3. Hava Limanı ile Mega projeleri ile çekim merkezi haline gelmiştir. Dünyanın 3. yüksek oksijen değerlerine sahip olmasıyla birlikte Türkiye’nin en büyük Nefes hastanesi yapılması planlanan Büyükçekmece sağlıklı bir yaşam koşulu sunmaktadır. Nüfus kalabalığı yoğun olan Büyükçekmece’de yoğunluğu ailelerin oluşturduğu huzurlu, güvenli ve rahat hayat standardı ile İstanbul’da yaşayacağınız kenttir. Büyükçekmece, Atatürk Hava Limanı’na sadece 20 Km. yakınlıktadır. Deniz otobüsleri ile Mudanya ve Büyükada seferleri yapılmaktadır. Büyükçekmeceden TÜYAP’a teleferik projesi bulunmaktadır. Metrobüs ile ve ya Metro ile TÜYAP’a geldiğinizde sahile rahatlık ile ulaşabilirsiniz. Büyükçekmecede rahatlıkla alış veriş yapıp, dinlenip, oyun salonlarında keyifli vakitler geçirebilmeniz için Alış Veriş Merkezleri bulunmaktadır. Bunlar, Perlavista AVM, Marmara Park, Uyum Çarşı, Atirus, İstanbul Outlet Center, Carium AVM Büyükçekmece’de bulunmaktadır. Büyükçekmece’de spor yapabilirsiniz, At Gezintileri yapabilir, Off Road yapabilir ve ya Sahilde Bisiklet gezintisi yapabilirsiniz. Eğer siz de bu bölge de bulunuyor ve ya yaşıyorsanız, Motorlu Kurye ihtiyacınız olduğunda Büyükçekmece Motorlu Kurye hizmetimizi tercih edebilir, İstanbul’un her ilçesine veya İl dışına da gönderilerinizi teslim etmekten gurur duyuyoruz.

Tepekent Kurye

Büyükçekmeceye bağlı Tepekent’teTürkiye’nin en büyük villa projesi bulunur. Bu projenin amaçları, Doğanın geri kazanımı yönünden önemli bir çalışmadır. Bölgede yok olmaya yüz tutmuş yüzün üzerinde ki bitki türünün tekrar yöreye kazandırılması çalışmalarını da içeren yaklaşık 5 Milyon süs bitkisi dikimi hedeflenmiştir. Ticaret merkezleri, Açık Hava Tiyatrosu, Sinema Salonları, Golf Sahası, Yüzme Havuzları ve bir çok buna benzer Tepekent yaşam kalitesine, İnsanlara yaraşır bir şekilde aktiviteleri mevcuttur. Eğer sizde Tepekent’te yaşıyor, bulunuyor ve bir moto kurye ihtiyacınız varsa Tepekent Kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi emniyetli, güvenli ve huzurlu bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Şirketimiz mesai saatleri dışında’da çalışmaktadır. Nöbetçi Kuryelerimiz ile 7/24 telefonlarımız açıktır. Acil Kurye Servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir