Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir Moto Kurye

Başakşehir Kurye ile Altınşehir, Başak, İkitelli OSB, Şamlar, Ziya Gökalp, Kayabaşı, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2.Kısım, Güvercintepe ve Şahintepe mahallelerinde moto kurye hizmetini yedi gün yirmi dört saat İstanbul’un tüm semtlerine ya da diğer çevre illere her türlü evrak, paket, küçük ev aletleri, hediyelik eşya, oto yedek parça, numuneler, döküman ve benzeri gönderilerinizi Başakşehir Acil Kurye Servisi ile ulaştırabilirsiniz.  Eğer sizde Başakşehir’de yaşıyor ya da bulunuyorsanız ve motorlu kurye ihtiyacınız var ise Başakşehir Acil Kurye Servisi ile istediğiniz her semte gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Başakşehir Motorlu Kurye

İstanbul’un yeni ilçelerinden biri olan Başakşehir günümüzün yeni yapılanmasının merkezidir. Bu ilçede ormanlık alan da çok fazladır. Teknolojinin bütün imkanları kullanılarak yapılanmanın artmasını, Tesislerin kurulması, Sitelerin yapılması nedeni ile insanlar tarafından yaşanabilecek bir semt tercih sebebi haline gelmiştir. Başakşehir’e ulaşım Tem oto yolu ve Demir yolu ile yapılmaktadır. 2013 yılında Başakşehir’den geçen metro hattı ile Anadolu Yakasına Kartal’a kadar raylı araçlar ile ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Başakşehir ilçesinin Eğitim ve sağlık hizmetleri de çok fazla gelişmiştir. Başakşehir’in Doğa ve Tarihi Güzellikleri ise Başakşehir 5. Etap’da yer alan Sular Vadisi büyük önem taşımaktadır. Sular Vadisinde yürüyüş alanları, Alış Veriş Merkezleri, Restoranlar, Cafeler, Sosyal ve Sportif tesisleriyle Başakşehir’in doğanın hissedebildiği İstanbul’un en modern açık hava sosyal aktivite alanlarından birisidir. İstanbul’un en büyük suni göleti olan Bahçeşehir göleti’de Başakşehir’de bulunur. Özellikle Ramazan aylarında yapılan etkinlikler ile Başakşehirlilerin tercih ettiği mekanlardan birisidir. Eğer sizde Başakşehir’de yaşıyor ya da bulunuyorsanız ve motorlu kurye ihtiyacınız var ise Başakşehir Acil Kurye Servisi ile istediğiniz her semte gönderilerinizi teslim ediyoruz.

İkitelli Moto Kurye

İkitelli Moto Kurye olarak geniş kapsamlı gönderi dağıtım hizmetini yedi gün yirmi dört saat hizmetimiz aktiftir. Acil gönderilerinizi en kısa süre zarfında, size belirtilen zamandan önce teslimat biz Acil Kurye Servisi firması olarak tek hedeflerimizden birisidir. İkitelli’de daha çok sanayi sitelerin bulunduğu Aykosan Sanayi Sitesi, Demirciler, Biksan, Tormak Sanayi Sitesi, Galvano Teknik Sanayi Sitesi, Esot Sanayi Sitesi, Marmara Küçük Sanayi Sitesi, Aykosan Ayakkbacılar Sanayi Sitesi, Eskoop Sanayi Sitesi ve Dersan Koop Sanayi Sitelerinde moto kurye ihtiyacınız var ise İkitelli Moto Kurye Servisi olarak 7 gün 24 Saat Telefon numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir