Ataşehir Moto Kurye

Atasehir Acil Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye ile Aşık Veysel, İnönü, Fetih, Yeni Sahra, İçerenköy, Mevlana, Kayışdağı, Barbaros, Mimar Sinan, Yenişehir, Esatpaşa, Mustafa Kemal, Atatürk, İnönü, Yeni Çamlıca, Ferhatpaşa mahallelerinde bulunduğunuz ev ya da iş yerlerinden siparişlerinizi İstanbul’un tüm semtlerine hatta Şehir dışına evrak, döküman, anahtar, hediyelik eşya, Alışveriş merkezlerinizde ki giyim ve benzeri siparişleriniz, küçük parça beyaz eşya, elektrik elektronik malzemeler, gıda, medikal, ortopedi, eczaneden sağlık ürünleri, seyehat , sigorta acentelerinden pasaport ve poliçeleriniz, veteriner ve pet shop’lardan mama ve numuneler kısacası motosiklet ile taşınan küçük paket ürünlerinizi Ataşehir civarında faaliyet gösteren tüm sektörlere Acil Moto Kurye olarak hizmet vermekteyiz.

Ataşehir Motorlu Kurye

Batı Ataşehir, Uphillcort, Kentplus, Ağaoğlu My World, Trio Konutları, Hillside, Palladium, Doğu Ataşehir’ de Trend İstanbul, Gardenya, Manolya, Zümrüt, Varyap Meridyan, Mozaik Çarşı ve Ülker Arena Spor Salonu’nun bulunduğu çağdaş ve düzenli kentleşmenin Anadolu yakasının en iyi İlçesi olan bu bölgede yoğunlaşan trafik sorunlarına karşı bir ihtiyaç olan Acil Moto Kurye hizmetimiz ile tüm gönderilerinizi zamanında ve güvende istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Anadolu Yakasında sebze halinin ve Erenköy Gümrük Müdürlüğünün bulunduğu kamyon ve tırların oluşturduğu geniş olmayan yolların zaman zaman trafiği aksamasına neden olmaktadır. Bu sebepten dolayı siz zahmet etmeden bizler sizin yerinize kargo ve kurye servisimiz ile Acil gönderilerinizi istediğiniz adresten alıp size getirmekteyiz.

Ferhatpaşa Kurye

Ataşehir’in küçük sanayi bölgesi de sayılan imalathanelerin, Tır parklarının olduğu, Gümrük müşavirlik firmaların bulunduğu ofislerinizden evraklarınız Atr dolaşım, Ordino, Konşimento, Euro 1, İthalat, İhracat, Gıda belgeleri Liman ve Gümrüklere Motor Kuryelerimiz tarafından vaktinde götürülmektedir. Yeni çamlıca’da ki Yedpa ticaret merkezininde , daha çok oto yedek parçacıların bulunduğu iş merkezinden göndermek istediğiniz otomotiv yedek parça ve ürünlerini en yakındaki kurye’lerimizi size yönlendirip gitmesini istediğiniz adreslere bırakır. Zamandan tasarruf sağlayan kayışdagı kurye hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir