Arnavutköy Kurye

Arnavutköy Moto Kurye

Arnavutköy Moto Kurye

Arnavutköy’de verdiğimiz moto kurye servisi ile Adnan Menderes, Anadolu, Atatürk, Baklalı, Balaban, Boğazköy İstiklal, Bolluca, Boyalık, Çilingir, Delikkaya, Dursunköy, Duru Su, Hacımaşlı, Hadımköy, Haraçcı, Hicret, İmrahor, İslambey, Karaburun, Karlıbayır, Fevzi Çakmak, Mavigöl, Mehmet Akif Ersoy, Mustafa Kemal Paşa, Nene Hatun, Ömerli, Sazlı Bosna, Taş Oluk, Taya Kadın,Yassı Ören, Yavuz Selim, Yeşilbayır ve Yunus Emre mahallelerinden İstanbul’un tüm ilçelerine ya da diğer çevre illere her türlü evrak, döküman, küçük boy paketleriniz, arkadaşlarınıza anlık hediye gönderilerinizi ve buna benzer siparişlerinizin durumuna göre gün içi ve ya acil teslim gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Arnavutköy moto kurye hizmetimiz ile yedi gün yirmi dört saat arayabilir gönderilerinizi istediğiniz her hangi bir adrese ulaştırabilirsiniz.

Arnavutköy Motorlu Kurye

Aranvutköy İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan ilçesidir. İstanbul’un yeni ilçelerinden biri olan önceleri köy ve kasaba olan, günümüzde ise büyük yerleşim yeri sayılabiliceğimiz ilçe konumuna gelmiştir. Projesi hazır olan ve inşası süren Başakşehir Isparta Kule Hadımköy ve Hasdal  Karaburun yolu ile istanbul yeni havalimanı kuzey marmara otoyolu ulaşım bakımından zenginleştirilerek önem taşımaktadır. İstanbul için çok önemli 4 adet su havzasını içinde barındırmaktadır. Alibey Havzası, Terkos Gölü Havzası, Büyükçekmece Gölü Havzası ve Sazlıdere Baraj Gölü Havzası İstanbul’un su ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır. Bu havza alanlarının su sağlamak dışında, Havza koridorları olmaları gibi önemli bir amacı da bulunmaktadır. Büyük projelerin yapılması ile Kanal İstanbul Kuzey Marmara yolu ve metro ile büyümekte olan bir semt haline gelecektir.

Hadımköy Kurye

Planlı yapılaşması ve ulaşım kolaylığı ile İstanbul’un hızla gelişen bölgedir. Fabrika ve Sanayi sitelerin çoğunlukla olduğu bir çok işletmeleri içinde barındıran bir ilçedir. Desb Delikkaya, Teskkop, Elektro 2000 Plastikçiler Sanayi gibi bu işletmelerden her türlü evrak, paket, oto yedek parçaları, numuneler ve benzeri gönderilerinizi Hadımköy Kurye Servisimiz ile İstanbul’un tüm bölgelerine veya Diğer illere gönderinizin durumuna göre gün içi veya acil kurye hizmetlerimizi tercih ederek gönderinizi ulaştırmaktayız. Acil Kurye Servisi’ni Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir